Радио Милева

Се откажала од мажите: Анџелина Џоли во врска со осум години помладата колешка?! (фото)

Се откажала од мажите: Анџелина Џоли во врска со осум години помладата колешка?! (фото)

Американската актерска ѕвезда Анџелина Џоли (44) повторно се најде во центарот на вниманието на медиумите поради нејзиниот љубовен живот.

Поточно, како што пренесува „Woman’s Day“, поранешната сопруга на Бред Пит е во среќна врска со колешката, 32-годишната Еван Рејчел Вуд.

Иако Анџелина имала неколку бракови во Холивуд со мажи, познато е дека оваа заводничка е привлечена и од женскиот пол. Непознат извор раскажа за нејзината наводна нова врска за гореспоменатите медиуми:

– Иако приватниот живот Анџелина сака да се задржи за себе, неколку пријатели признале дека по нејзиниот последен развод од Бред Пит, таа одлучила дека завршила со машкиот пол, – рече изворот и објасни како се родила љубовта меѓу двете колешки.

– Магнетска привлечност е создадена пред десет години на настан каде и двете беа во друштво на нивните посилни половини, и така Анџелина дојде со Бред, додека Еван се појави со пејачот Мерлин Менсон. Останатото е историја – открива анонимен извор и додава:

– Со сигурност може да се каже дека тоа беше љубов на прв поглед, но и двете беа во среќни врски и мораа да ги потиснат своите чувства, но на крајот, тие се споени и сега конечно можат да уживаат меѓусебно – додава изворот.
Ниту една актерка сè уште не ја коментираше оваа приказна, па уште се чека да ја потврдат или негираат.

фото:гуливер/гети имиџис

Останати вести од Радио Милева