Радио Милева

Се огласи манекенката со која се пишуваше дека Душко ја изневерува Карлеуша, а Јелена веднаш и возврати

Се огласи манекенката со која се пишуваше дека Душко ја изневерува Карлеуша, а Јелена веднаш и возврати

Се шпекулира дека Душко Тошиќ, исто така ја изневерувал Јелена Карлеуша со моделот Владана Раилиќ, која веднаш се огласи на Инстаграм.

Наводно таа била со Душко во афера, и купувал подароци и ја носел на  луксузни патувањеа, а таа на крај  кажала дека Душко е прекрасен и дека на Јелена не и требал Врањеш.

Сепак, таа негираше дека нешто се случило меѓу нив и на социјалните мрежи, а нејзината објава  ја сподели и  Јелена Карлеуша.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Vladana Railic Fan Page (@v.r_fan_page) on

“За стоти пат ја демантирам приказната дека сум била во врска со Душко. Човекот јас не го знам, никогаш не сум го сретнала, како и другите луѓе кои се вклучени во ова. Мој профил од вчера наутро беше пробиен. Јас никогаш не дадов никаква изјава дека сум во врска со Душко. Имам свршеник и една година сум во врска. Поддршка за Јелена и не сакам да знам како се чувствува. Ако мене ми е вака  лошо, не можам да замислам како се чувствува. Стоп за лагите “, пишува таа таа.

Јелена, исто така, ја  коментираше објавувата на Владана:

“Апелирам до медиумите да го насочат  гневот и омразата само на мене, да не мешаат невини луѓе!” Им се извинувам на сите кои не страдаат ниту виновни ниту должни. “

Останати вести од Радио Милева