Радио Милева

Се огласи фудбалерот за кого се шпекулира дека е таткото на бебето на Сандра Африка!?

Се огласи фудбалерот за кого се шпекулира дека е таткото на бебето на Сандра Африка!?
фото:фејсбук/сандраафрика

Изминатиот викенд се појави информација дека пејачката Сандра Африка е бремена со фудбалерот Владимир Волков, а дека тоа го крие од сите.

Наводно, Сандра веста за бременоста ја споделила само со најблиските пријатели, што било доволно истата да стигне до медиумите.

Иако не зборува за приватниот живот, Владимир Волков овој пат за да ги прекине шпекулациите реши да проговори и да стави точка.

фото:фејсбук/владимирволков

Српски Блиц.рс стапи во контакт со фудбалерот кој демантира:

-Не е точно. И јас дознав од порталите, вели Владимир.

Сандра пак, засега не се огласила да потврди или негира за објавите во врска со нејзината бременост.