Радио Милева

Се одлучи да го реши проблемот: Лепа Брена оперирана, по интервенцијата се огласи од болницата (фото)

Се одлучи да го реши проблемот: Лепа Брена оперирана, по интервенцијата се огласи од болницата (фото)
фото:инсатграм/лепабрена

Српската фолк дива Лепа Брена имаше операција на очите, па посака да ги извести сите оние што да сакаат, а по завршената работа, насмеана позираше со лекарите –евидентно задоволна од резултатот.

-Светлост во моите очи! – напиша славаната пејачка во описот на фотографијата, а нејзината објава покрена лавика коменатри.

фото:инсатграм/лепабрена

-успешна ласерска операција на очите – додаде Брена за фотографијата од ординација.

фото:инсатграм/лепабрена

фото:инсатграм/лепабрена

Пејачката наводно се одлучила дека повеќе не сака да носи очила за вид, па тоа судејќи по се го решила на овој начин.

Останати вести од Радио Милева