Радио Милева
Нови детали

„Сè ќе биде поинаку кога ќе се роди бебето“: Луна Ѓогани открива каква комуникација има со идните свекор и свекрва

„Сè ќе биде поинаку кога ќе се роди бебето“: Луна Ѓогани открива каква комуникација има со идните свекор и свекрва
фото:„АТА Images“

Ријалити учесничката и пејачка Луна Ѓогани ја отвори душата за српските медиуми и откри во какви односи е со мајката на нејзиниот партнер Марко Миљковиќ, а за прв пат зборуваше и за неговиот татко.

“Свекрвата често ми се јавува, сака да знае дека сум добро, ми вели да не одам боса, да немам гол стомак, да се хранам здраво, да не се кревам тешко. Често се слушаме, таа е искусна”, рече Луна. , потоа додаде:

“Што се однесува до таткото на Марко, не се слушаме, Марко е во контакт со него. Човекот е поизолиран, но тој е многу среќен за нас. Сè ќе биде поинаку кога ќе дојде бебето”.

 

View this post on Instagram

 

@makeupnenad @ipecenica ❤️

A post shared by Luna Djo (@luna_djogani) on

Сара Рељиќ неодамна коментираше дека сите ќе го гледаме детето на Луна во реално шоу за 15 години.

“Ако сакав да го коментирам тоа, тогаш ќе го направев. Не сакам да му дадам значење на тоа, мислам дека има и други, убави работи. Сакам сите да бидат во оваа состојба во којашто сум јас во моментот. Тогаш тие ќе разберат колку е убаво ова”, рече Ѓогани.

Останати вести од Радио Милева