Радио Милева

Сè e зелено – од карминот до обувките: Ретко која би имала храброст да го облече она во што Карлеуша се појави на снимање (фото)

Сè e зелено – од карминот до обувките: Ретко која би имала храброст да го облече она во што Карлеуша се појави на снимање (фото)
фото:инстаграм

Од фустан со сини пердуви, преку нежен розов фустан, до флуросцентно зелена комбинација во која Јелена Карлеуша (41) се појави на уште еден на сет од „Sвездите на Гранд“.

Јелена се појави во мини фустан, премногу тесен, со зелени високи потпетици на нозете, зелен кармин на усните.

фото:инсатграм

Јелена прошета во ПВЦ чевли, чија пета беше во знак на долар.

фото:инсатграм

Чевлите ги потпишува дизајнерката Џенифер Ли, а интересно е што оваа линија може да ја набавите само доколку лицето е член на клубот на брендот.

фото:инсатграм

Инаку,Јелена периодов е турбо активна на професионален план, па освен снимањата има и доста настапи.

Останати вести од Радио Милева