Радио Милева

Саша Поповиќ славеше роденден, а од Карлеуша и Шерифовиќ доби хит торта (фото)

Саша Поповиќ славеше роденден, а од Карлеуша и Шерифовиќ доби хит торта (фото)
фото: Никола Томиќ

Директорот на Гранд, вчера (24.04.) наполни 65 години, а по тој повод пристигнала и роденденска торта во студиото на Кошутњак.

Јелена Карлеуша која е дел од музичкото шоу покажа каква торта добил Поповиќ од жирито, а на чело Марија и Јелена.

На самиот врв на тортата се наоѓа Баја Патак, мултимилијардер кои седи на пари, а на тортата пишува 75 наместо 65.

фото: инстаграм/карлеушастар

Атмосферата на Кошутњак била роденденска, а на Поповиќ и играле танчерки.

Во продолжение може да погледнете дел од атмосферата.

 

View this post on Instagram

 

Jos slika sa rodjendanskog slavlja! #zvezdegranda #jelenakarleusa #sasapopovic #vikimiljkovic #anabekuta #djordjedavid #snezanadjurisic

A post shared by Z V E Z D E G R A N D A (@zvezdegranda_fanovi) on

Останати вести од Радио Милева