Радио Милева
лудница во студиото...

Саша Поповиќ и го спушти фустанчето на Дара Бубамара среде снимање на „Ѕвездите на Гранд“ (ВИДЕО)

Саша Поповиќ и го спушти фустанчето на Дара Бубамара среде снимање на „Ѕвездите на Гранд“ (ВИДЕО)

На на снимањето на една од наредните изданија на емисијата „Ѕвездите на гранд“ гостинка во жирито беше пејачката Дара – Бубамара.

Таа на својот Инстаграм профил се пофали со кадрите за време на снимањето на емисијата кои ги шокираа фановите, кои со нетрпение очекуваат да видат каква ли лудница од шоу се случувало во студиото.

Дара во еден момент се одлучила да стане од столчето и да заигра со натпреварувачите.

Облечена во црн кожен фустан започнала да тверка и ги кренала рацете во вис, но поради нејзиниот прекраток фустан, Саша Поповиќ во еден момент станал и и’ го истегнал надолу, за да и го сокрие задникот, по што настанала лудница во студиото.

Погледнете дел од атмосферата:

 

View this post on Instagram

 

U subotu, 26.10. – Nove Zvezde Granda, a gost mentor sam JA 😆Šou😂Ne propustite ovu emisiju

A post shared by Dara Bubamara (@darabubamara_official) on

Останати вести од Радио Милева