Радио Милева

Саша Ковачевиќ го „запали“ Инстаграм: Гол во бањата со пешкирче спуштено до критична точка (фото)

Саша Ковачевиќ го „запали“ Инстаграм: Гол во бањата со пешкирче спуштено до критична точка (фото)
фото:саша ковачевиќ/инстаграм

Саша Ковачевиќ ги „запали“ социјалните мрежи со последната објава. Тој позираше целосно гол во бањата, а пешкирот го спушти се до интимата.

Скоро да нема девојка која не се задржа подолго гледајќи во голото тело на пејачот и неговите мускули.

За оваа фотографија доби многу пофални коментари, а членовите на понежниот пол буквално „полудеа“ кога го видоа во ова издание.

фото:саша ковачевиќ/инстаграм

Коментарите беа и повеќе од ласкави: „Гориш“, „Јас ќе се онесвестам од оваа убавина“, „Ти не си реален“. ..

Останати вести од Радио Милева