Радио Милева
пех или предност?

Сања Маринковиќ несакајќи покажа премногу: На познатата водителка среде емисија и ѕирнаа гаќичките (ФОТО)

Сања Маринковиќ  несакајќи покажа премногу: На познатата водителка среде емисија и ѕирнаа гаќичките (ФОТО)

Водителката Сања Маринковиќ немаше среќа во емисијата во живо, зашто и се случи пех, кој за среќа, малкумина го забележаа.

Имено, Сања носеше розов фустан, а во еден момент заборави да ги прекрсти нозете, па и „ѕирнаа“ гаќичките, кои влегоа во фокусот на камерите.

Водителката Сања Маринковиќ инаку однеодамна е слободна, поточно  „среќно разведена“, па затоа ова случка можеби и не е пех туку предност! Или што би рекле мамка за идните заинтересирани!

Инаку, таа се разведе од Александар Ухрин на 6 јануари со кого го има синот Страхиња. Тие се венчаа во 2011 година, а Сања сега откри дека на Бадник ја добила пораката од нејзиниот адвокат дека е официјално разведена.

„Пораката од адвокатот ми дојде на Бадник, додека бев со моите пријатели и нашите деца во Дубаи. Ми рече: ” Честитки, сега сте официјално разведени”Се разведовме како сопружници, но не и како пријатели и родители на Страхиња“, изјави Сања за „Хелоу“.

Останати вести од Радио Милева