Радио Милева
на плажа во дубаи

Сања Кужет жешка среде зима: Водителката на “Ѕвездите на Гранд“се соблече да се сонча во јануари, па предизвика „цунами“ од коментари (ФОТО)

Сања Кужет жешка среде зима: Водителката на “Ѕвездите на Гранд“се соблече да се сонча во јануари, па предизвика „цунами“ од коментари (ФОТО)

Една од најзгодните и насекси водителки во регионот со секое свое ново издание не престанува да биде центар на внимание.така во последноа емисија на музичкото шоу „Ѕвездите на Гранд“ таа   блесна во потполно провиден фустан под кој не носеше гаќички на себе.

Елегантната креација од која подзина целата нација беше збогатена на половината и со панделка околу расната водителка.

Но сепак, тоа што се емитуваше беше само веќе однапред снимена емисија, зашто првите денови од Новата година Сања Кужет ги поминува на плажа во Дубаи. Овој пат водителката позираше во костим за капење на плажа, сончајќи се во јануари,  што предизвика „цунами“ од коментари на сметка на нејзината фигура. Без оглед што не покажа многу од тоа што се гледа, аи од тоа што се скрило, многумина коментираа дека таа изгледа подобро од кога и да било.

Сања сигурно важи за една од најжешките меѓу водител(к)ите, а со фотографија од далеку потоплите краишта, уште еднаш ги воодушеви обожавателите.