Радио Милева

Сања Кужет во храбра комбинација на сцената: Гол стомак, високи шлицови и тоа од двете страни (фото)

Сања Кужет во храбра комбинација на сцената: Гол стомак, високи шлицови и тоа од двете страни (фото)

Водителката Сања Кужет често ја следат епитети, а гледачите може да ја гледаат и во новата сезона од „Ѕвездите на Гранд“.

Но, дали со модните изданија ги оправда честите комплименти.

Најпрвин се претстави во кус фустан со набори во сина нијанса, а потоа следеше и уште едно модно издание со кое привлече внимание.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sanja Kuzet (@sanja_kuzet) on

Таа пред камерите се појави во комбинезон со изразени пресеци кај стомакот. Особено впечатливи беа нејзините нозе покрај двата високи шлоцови кои се истакнаа во прв план.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sanja Kuzet (@sanja_kuzet) on


Ова беше храбар моден чекор, а Сања не го изгуби тлото под нозете.