Радио Милева
Крај на шпекулациите

Санем од „Романтичарот“ стави точка на гласините дали е во врска со Џан и во приватноста (фото)

Санем од „Романтичарот“ стави точка на гласините дали е во врска со Џан и во приватноста (фото)
фото:демет оздемир/инстаграм

Популарната турска актерка Демет Оздемир или попозната како Санем од „Романтичарот“, беше на вечера во Бебек заедно со пријателите.

Актерката, која беше фотографирана додека го напушташе ресторанот и одговори на брзи прашања од новинарите, но едно беше клучно за гласините кои се ширеа.

фото:gercekgundem.com/ printskrin

Демет Оздемир, чие име беше вмешано во гласини со различни имиња кога е љубовниот живот во прашање, рече дека немало никој во нејзиниот живот:

„Моето срце е навистина празно. Кога ќе имам момче, во секој случај ќе го видите тоа. “, вели Демет, а со тоа ги прекина шпекулациите дека е во врска со Џан Јаман, партнерот од серијата.

Останати вести од Радио Милева