Радио Милева

Сандра Булок ги крие своите посвоени деца, но папараците спепак ги „уловија“ нејзините наследници (фото)

Сандра Булок ги крие своите посвоени деца, но папараците спепак ги „уловија“ нејзините наследници (фото)
фото:инстаграм

Оскаровката, Сандра Булок (55), вешто го крие својот приватен живот од очите на јавноста, и сите овие години не сакаше да се фотографира со своите посвоени синови, но сега фотографиите кружат во јавноста.

Сандра Булок го започна процесот на посвојување во 2010 година. Откако посвои едно момче, во семејството пет години подоцна, таа посвои уште едно дете.

Познатата актерка беше фотографирана со синот Луис пред трговски центар.

фото:профимедиа/бекгрид уса

Ова е еден од ретките случаи што папараците ја фотографираа со своите деца, бидејќи актерката се труди да ги избегне на секој можен начин.

– За мене е важно да се добри, дека одат на училиште, дека имаат сè што им треба. Морам да бидам тука за нив во секое време. Затоа во последно време ги бирам улогите и колку време ќе ми одземе снимањето, затоа што е важно за мене да бидам со нив “, вели Сандра.

фото:профимедиа/бекгрид уса

Актерката ги расне децата заедно со сопругот Брајан Рандал (53), кој не сака синовите да бидат фотографирани од папараците.

Останати вести од Радио Милева