Радио Милева
топлес - насамо, во бикини на плажа

Сандра – Африка иако е постојано гола, не би се соблекла за некој машки магазин: Еднаш се сликаше за „Плејбој“, втропат не би… било вулгарно! (ФОТО)

Сандра – Африка иако е постојано гола, не би се соблекла за некој машки магазин: Еднаш се сликаше за „Плејбој“, втропат не би… било вулгарно!  (ФОТО)

Иако нејзиниот  Инстаграм профил е полн со фотографии на кои таа провокативно позира прилилчно разголена во рзни секси пози во костими за капење или долна облека, Сандра Африка признава дека повторно не би се соблекла гола  за насловницата на некој машки магазин.

„Пред да станам пејачка, позирав во „Плејбој“. Не би го сторила сега тоа повторно.Тогаш бев млада и таа голотија беше добра за мене.Сега тоа ми изгледа некако многу вулгарно и не би се согласил на такво нешто за било какви пари“ – изјави пејачката за „Стар“, истакнувајќи дека не жали за тоа, како и, на крајот на краиштата, за сето она она што досега го направила

Кога станува збор за голотијата, ако е далеку од фотообјективите на папараците, Сандра истакнува дека ужива во неа.

„Кога сум на моја територија, на мојот глисер, секогаш сум топлес. Но, кога сум на плажа, каде има и други луѓе, тогаш сум во бикини“ – додава сексапилната Сандра Африка.

Фото: Инстаграм принтскрин/sandraafrika

Останати вести од Радио Милева