Радио Милева
„мешалка“ за страсти

Само со минијатурна лента го покри меѓуножјето, па со жежок еротски танц го шокираше светот: Вака „меша“ Карлеуша во тоалетот (ВИДЕО)

Само со минијатурна лента го покри меѓуножјето, па со жежок еротски танц го шокираше светот: Вака „меша“ Карлеуша во тоалетот (ВИДЕО)

Сите веќе се навикнати на провокативните настапи на Јелена Карлеуша, па оние што ја следат на Инстаграм знаат дека нејзиниот профил претежно вклучува фотографии и видеоснимки на кои во преден план се спакувани нејзините раскошни облини на кои никој не може да им остане рамнодушен.

И додека едни тврдат дека веќе со ништ не може да ги изненади, други и се воодушевуваат и изјавуваат дека ја сакаат. За сите нив, белградската „мала од скандала“ вој пат, таа танцуваше во секси комбинација што едвај ја покрива интимата.

Поп-фолк дивата најпрвин си направи селфи пред огледалото во нешто што потсетува на микро здолниште, а всушност тоа беше само минијатурна лента што го покрива меѓуножјето, па со жежок еротски танц реши одново да го шокира светот… Погледнете како „меша“ Карлеуша пред огледалото во тоалетот!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar)

Фото: Инстаграм принтскрин/karleusastar

Останати вести од Радио Милева