Радио Милева

Само по боксерки: Јелена Карлеуша објави фотографија од Душко Тошиќ и покажа како го поминуваат времето во карантин (фото)

Само по боксерки: Јелена Карлеуша објави фотографија од Душко Тошиќ и покажа како го поминуваат времето во карантин (фото)
фото: Милена Ѓорѓевиќ

Неодамна во медиумите се појавија шпекулации дека Душко Тошиќ наводно ја претепал Јелена Карлеуша и дека поради тоа пејачката го пријавала во полиција.

Пејачката ги демантираше овие приказни истакнувајќи дека полицијата го набљудува нивниот дом за да провери дали Душко ги почитува правилата за карантин.

Меѓутоа, сега пејачката во кратките приказни на „Инстаграм“ објави фотографија од Тошиќ и покажа како го поминуваат времето во самоизолација.

Имено, на фотографијата се гледа како Душко е по боксерици и мајца, а наместо да шутира со топка тој шутира со тоалет.

фото: инстаграм

Станува збор за предизвик на јавните личности, а Јеца во описот порача да се остане дома.

Она што многумина забележаа е дека Јелена и Душко повторно се следат на социјалните мрежи.

За потсетување, поради коронавирусот надлжените препорачуваат да се седи дома и да се почитуваат мерките за заштита.