Радио Милева
сакала да се пофали, па...

Сама си се издаде: Лука Јовиќ ја изневерува Софија Милошевиќ со оваа српска пејачка? (ФОТО)

Сама си се издаде: Лука Јовиќ ја изневерува Софија Милошевиќ со оваа српска пејачка? (ФОТО)

Српските медиуми шпекулираат дека Сања Станковиќ има тајна врска со фудбалерот на Реал Мадрид и српски репрезентативец Лука Јовиќ, кој откако премина од ајнтрахт во Мадрид, повеќе е на насловните страници заради љубовните афери, отколку заради головите, за што Реал плати милионска сума.

Како што е познато, во моментов Лука Јовиќ е во врска со познатата српска манекенка Софија Милошевиќ, иако дружењето со познати српски пејачки не му е непознато.

Сања Станковиќ овој пат по се изгледа самата си се издала, објавувајќи фотографија на Инстаграм на која е фотографирана покрај  ВИП ложата на фудбалскиот клуб Реал Мадрид. На сликата не се гледа кој ја фотографирал, но јасно може да се види дека е подготвена маса со луксузна вечера за двајца!

Дали се само шпекулации или во наводите има вистина… Ќе дознаеме наскоро!?

Останати вести од Радио Милева