Радио Милева

Сака да биде како Пријовиќ: Катарина Живковиќ сака да биде снаа на Лепа Брена

Сака да биде како Пријовиќ: Катарина Живковиќ сака да биде снаа на Лепа Брена

По неколку бурни романси во минатото, Катарина Живковиќ сега откри како за неа изгледа идеалниот маж.

„Ѕвездата на Гранд“ изјави дека и се допаѓаат мажи како Стефан Живојиновиќ и посакува да биде дел од семејството Живојиновиќ.

„Ништо нема да ми фали да бидам снаа на Брена. Стефан е згодно момче и ми се допаѓа. Ми се допаѓа што е дете на познати родители, вели Катарина.

 

View this post on Instagram

 

#tb

A post shared by Stefan Zivojinovic (@stefanzivojinovic) on

Инаку, најстариот син на сопругот на Брена, Филип Живојиновиќ во јуни се омажи со пејачката Александра Пријовиќ, а во март парот ќе станат родители на нивното прво дете.