Радио Милева

Рита Ора неодамна ја покажа тетоважата на интимно место, а сега како од мајка родена позира пред огледалото (фото)

Рита Ора неодамна ја покажа тетоважата на интимно место, а сега како од мајка родена позира пред огледалото (фото)
фото: рита ора/инстаграм

За албаннската пејачка со светска слава, Рита Ора, новата 2020 година започна со провокација која секој нареден ден продолжува се поинтензивно.

Деновиве на една фотосесија на плажа, покажа дека има тетоважа кај препоните, а по се изгледа дека на Рита и станува се покомфорно кога е телесно слободно, односно не носи ништо на себе.

Пејачката редовно го истакнува својот задник, стомак, ги покажува и тетоважите… Но, овојпат објави фотографија на која е целосно гола.

Се фотографира пред да оди да спие па ова бил нејзиниот начин на своите фанови да им посака добра ноќ и притоа да ја разгори нивната фантазија.

Интимата ја покри со емотикони од јагоди, а доколку погледнете малку подобро ќе ја забележите и нејзината тетоважа на интимниот дел.

фото:рита ора/инстаграм

Очиледно дека Рита Ора е доста самоуверена кога изгледот е во прашање, а како тргнала нема да биде чудно и на сцена да се појави гола.

Останати вести од Радио Милева