Радио Милева

Ријана „грми“ од сексапил и со вишок килограми, а немирните гради само што не испаднаа од деколтето (фото)

Ријана „грми“ од сексапил и со вишок килограми, а немирните гради само што не испаднаа од деколтето (фото)
фото:инстаграм/ријана

По одморот со момчето милијардер, Ријана (31) се врати на работните обврски, па во вторникот дојде на журка по повод пласирањето на својата Фенти колекција во моментално најпопуларниот шипонг центар во Њујорк.

По успешното дружење папараците ја фотографираа во сексапилната провокативна комбинација.

фото:инсатграм/ријана

Причината за сјајниот изглед на поп-ѕвездата од Барбадос, која блесна во розов фустан од својата колекција.

Ријана едвај ги прибра немирните гради кој во еден момент за малку не излегоа од деколтето.

фото:инсатграм/ријана

Но она што исто така е забележливо е дека Ријана не се труди да ја врати витката линија и одлично се носи со килограмите.

фото:инстаграм/ријана

Останати вести од Радио Милева