Радио Милева

Ретко може да ги видиме во вакво издание: Јелена Карлеуша објави видео со Душко (видео)

Ретко може да ги видиме во вакво издание: Јелена Карлеуша објави видео со Душко (видео)

Пејачката Јелена Карлеуша и Душко Тошиќ се во брак од 2008 година. Неколку пати досега таа истакна дека била девојка за која фудбалерот сонувал.

Во десет години брак тие имаат две ќерки, а и меѓусебно разбирање, почитување и љубов.

Иако најчесто не се заедно поради работните обврски, односно Душко играше за фудбалски тим во Труција, а пред неколку месеци започна да игра за Кина, сепак успеваат да најдат време за себе.

 

View this post on Instagram

 

Puss in boots

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Пред неколку дена Карлеуша на „Твитер“ објави видео со нејзиниот сопруг, а во вакво издание ретко може да ги видиме.

Видеото погледнете го тука.