Радио Милева
закопчана до грло

Ретко ја гледате во вакво издание: Јелена Карлеуша се фотографираше во крупен кадар, па ја избриша фотографијата

Ретко ја гледате во вакво издание: Јелена Карлеуша се фотографираше во крупен кадар, па ја избриша фотографијата
фото: Инстаграмкарлеушастар/милоспх

Поп ѕвездата Јелена Карлеуша изненади во изданието во кое ретко може да ја видите.

Имено, Јелена најчесто ги истакнува своите атрибути и објавува фотографии на која е многу разголена, па во прав план е нејзиното деколте, нејзиниот задник…

фото: Инстаграмкарлеушастар/милоспх

Овој пат пејачката позираше закопчана до грло, но и така облечена од глава до петици предизвика многубројни реакции.

Карлеуша на својот „Инстаграм“ објави фотографија на која позира во бел дуксер. Лицето го фотографираше во крупен кадар, па и во вакво издание ги воодушеви следбениците.

Меѓутоа, пејачката по неколку минути ја избриша фотографијата.

Како изгледа Јелена закопчана до грло, фотографијата која ја објави, па ја избриша, погледнете подолу.

фото: инстаграм/карлеуша стар

Останати вести од Радио Милева