Радио Милева

Ретка убавина: Елена Стојановска како сирена во бикини на морскиот брег (фото)

Ретка убавина: Елена Стојановска како сирена во бикини на морскиот брег (фото)

Гледачите речиси секое утро имаат прилика да ја гледаат шармантната водителка Елена Стојановска на утринската програма на ТВ Сител „Ја сакам Македонија“.

Деновиве, освен Јована Стојменовиќ, одмора и нејзината колешка Елена која го користи летниот одмор, а  работата е препуштена на колегите задолжени за утринско информирање се додека не дојде и нивниот ред.

Елена заедно со семејството е на море, а иако не ја откри локацијата, објави неколку фотографии на кои позира како сирена во бикини пред морското синило.

фото:инстаграм/елена стојановска

Црно-белото бикини на пруги, Елена го дополни со неколку минималистички парчиња накит, а пуштената коса ја остави да се вее на ветрето.

фото:инстаграм/елена стојановска

Мора да се признае дека Елена изгледа одлично, иако е мајка, но како и повеќето, пред извесен период таа се посвети на вежбањето во теретана и го фати редот пред да ја покаже оваа заносна става.

Останати вести од Радио Милева