Радио Милева
поглед наречен желба...

Расната бугарска пејачка Андреа има само едена желба – музичка, а по само еден поглед на неа, вам ќe ви се јават желби – рој (ФОТО)

Расната бугарска пејачка Андреа има само едена желба – музичка, а по само еден поглед на неа, вам ќe ви се јават желби – рој (ФОТО)

Бугарската музичка ѕвезда Андреа е препознатлива по своите провокативни изданија. Таа повторно успеа да ги израдува своите фанови со нова, разголена фотосесија.

Русокосата певица овој пат ги споила двете најголеми желби: Нејзината – музиката и желбата на нејзините фанови – самата таа! Седната зад клавирот, разголена во розово танга боди кое ја истакнува нејзината голема заоблена секси задница и раскошно деколте од кое од сите страни се прелеваат гигантските силиконски гарди, Андреа порачува: „Да, музиката е сета моја желба“!

И додека расната бугарска пејачка има само една желба, еден поглед на неа и сфаќате дека кај вас се будат желби – рој… Меѓудругото и музички! Па, зар не би посакале Андреа да ви запее нешто онака, интимно… на увце?

Останати вести од Радио Милева