Радио Милева

Раскина со момчето, па го промени изгледот: Вака изгледа новата Катарина Грујиќ!

Раскина со момчето, па го промени изгледот: Вака изгледа новата Катарина Грујиќ!

Пејачката Катарина Грујиќ раскина со момчето Коста Обрадовиќ со кого и ги избриша фотографиите од социјалните мрежи.

Таа како и секоја жена одлучи да направи промена, односно да ја скрати косата. На својот Инстаграм профил прво објави фотографија од исечената коса, а потоа и покажа како изгледа.

„Чао, чао“ напипа Катарина во описот на фотографијата. Дали ви се допаѓа новата фризура на Каќа?

фото: принтскрин/инстаграм