Радио Милева
сочна размена на нежности

Раперот Рич Кид само што не ја легна партнерката на црвениот тепих: Наместо фото, секс сеанса пред фотографите (ФОТО)!

Раперот Рич Кид само што не ја легна партнерката на црвениот тепих: Наместо фото, секс сеанса пред фотографите (ФОТО)!

На годинешното доделување на Американските музички награди во Лос Анџелес, најголемо внимание привлекле раперот Рич Кид (27) и неговата партнерка Тони Брикс (29) со нивното слободно однесување на црвениот тепих.

Имено, Рич и Тони толку се опуштиле за време на фотосесијата при влегувањето во салата, што фотосеансата ја претвориле во секс сеанса пред фотообјективиоте и камерите, што беше вистинско шоу за фотографите.

Додека неа и „кипат“ градите и ѝ ѕиркаат брадавиците, раперот сочно ја бакнува по нив.

Во еден момент ѝ ги бакнувал и усните, и пуштил јазик  на што неговата партнерка му возвратила, а и постојано ѝ ја допирал и бујната предница и раскошната задница.