Радио Милева
Press

Раперката „Карди Би“ направи липосукција, па се сликаше сосема гола за новиот спот (ФОТО)

Раперката „Карди Би“ направи липосукција, па се сликаше сосема гола за новиот спот (ФОТО)

Како и Ким Кардашијан и раперката Карди  Би,  се приклучи на досегашната традиција на ставање голи голи фотпграфии на Инстаграм. Карди Би објави две сосема голи слики оваа социјална мрежа, каде што ги покрила градите и меѓуножјето со црна лента.

Фотографиите се во стилот на 90-тите години на минатиот век. На нив скандалозната раперка излегува од судница со неколку адвокати покрај неа.

Овие слики се само наслов на новиот сингл на Карди –  „Press“. Пред неколку дена, изведувачката ја сподели веста со своите обожаватели дека направила липосукција.

Останати вести од Радио Милева