Радио Милева

Рај за очи: Нина Бадриќ ужива на егзотична дестинација во друштво на овие милијардери

Рај за очи: Нина Бадриќ ужива на егзотична дестинација во друштво на овие милијардери
фото: зорана јевтиќ

Пејачката Нина Бадриќ отпатува на една од најубавите егзотични дестинации, а станува збор за еден од најубавите острови на Карабите, Свети Бартоломеј.

На социјалните мрежи, Нина објави неколку фотографии кои изгледаат речиси како разгледница.

Како што пренесуваат хрватските медиуми, Нина на одмор ужива во друштво на Сандра и Андреј Мељниченка.

 

View this post on Instagram

 

Finaly 🙌🏻😄 #vacation🌴

A post shared by Nina Badric (@badrich) on

 

View this post on Instagram

 

#firstcoffee☕️ 🌴💋

A post shared by Nina Badric (@badrich) on

Пред две години, Нина беше на одмор на нивната луксузна јахта, а и тогаш се пофали на социјалните мрежи.

Нивното пријателство започнало пред 10 години во Дубровник, кога некогашната пејачка сакала да се запознае со Нина Бадриќ.