Радио Милева

„Пукна тиквата“: По летната авантура на Малдиви, Дара Бубамара го остави 23 годишното момче

„Пукна тиквата“: По летната авантура на Малдиви, Дара Бубамара го остави 23 годишното момче
фото:принтскрин/инсатграм

Дара Бубамара е повторно слободна!

Пејачката раскина со 23-годишниот Тони откако уживаа на заеднички одмор на Малдивите.

Дара и Тони таму беа заедно десет дена, а кога се вратија во Србија, секој замина по својот пат.
Иако се потрудија да ја сокријат врската од јавноста, ги издадоа фотографиите од исто место, а потоа и некои заеднички.

 

View this post on Instagram

 

🌴💗☀️

A post shared by Dara Bubamara (@darabubamara_official) on

Но, нивната љубов, се чини, немаше перспектива. Тие раскинаа неодамна, но останаа во коректен однос и се уште „се следат“ на социјалните мрежи.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tony (@rbtony1) on

Дара се врати на своите обврски, пред се на образованието на нејзиниот син, а тој на неговата работа.

Двајцата се уште не се огласиле во медиумите по овој повод и информации кои се најдоа во српските портали.

Останати вести од Радио Милева