Радио Милева
наследници

Првпат заедно во јавност: Вака изгледаат децата на Саша Поповиќ и Сузана Јовановиќ (фото)

Првпат заедно во јавност: Вака изгледаат децата на Саша Поповиќ и Сузана Јовановиќ (фото)
фото: Инстаграм/сузана јовановиќ

Сопругата на Саша Поповиќ, пејачката Сузана Јовановиќ по 11 години издаде албум. По тој повод, организираше промоција и ја собра речиси цела естрада.

Сузана и Саша првпат заедно се појавија во јавност заедно со нивните деца.

фото: елеграф.рс

Јовановиќ првпат се омажи на 18 години,а од тој брак го има синот Даниел кој живее со неа и Саша. Од бракот со Поповиќ, Сузана ја има ќерката Александра.

фото: телеграф.рс

Ќерката на Сузана и Саша не сака да се експонира во јавност, но според фотографиите може да се забележи дека таа пораснала во прекрасна убавица.

Инаку, Даниел работи во „Гранд продукција“.

Останати вести од Радио Милева