Радио Милева
ни тој не и одолеа на старлетата

Прво нежно, полека, а потоа удри… „до балчак“: И Мишел „умре машки“ на Мина Врбашки! (ВИДЕО)

Прво нежно, полека, а потоа удри… „до балчак“: И Мишел „умре машки“ на Мина Врбашки!  (ВИДЕО)

После забавата во вторникот вечерта, Мина Врбашки и Мишел Гвозденовиќ ја имаа својата прва жешка акција, во хотелска соба, каде што престојуваа, тој како лидер, со право на избор на своја омилена цимерка.

Иако ветуваше дека нема да има односи со девојки во реалното шоу поради неговиот кодекс на однесување, Мишел сепак го прекрши зборот и му призна на Марко Ѓедовиќ дека бил во право.

Пејачот, кој чекаше долги девет месеци да има односи, му се погоди ситуацијата, па рано утрото имаше жешка акција со својата девојка Мина Врбашки. Дамата која е шампион за машки и важи за рекордер кога е во прашање спиењето со некој од учесниците во сите досегашни четири сезони на „Задруга“, во кои досега Мина беше интимна дури со 12-мина!

Акцијата на Мина и Мишел започна најрвин полека, бавно,  откако нежно се милуваа, бакнуваа и разменуваа врели допири, за на крајот да заврши целосно под покривката каде се убрза играта.

Прво нежно, полека, а потоа удри… „до балчак“ и… Мишел „умре машки“ на Мина Врбашки!

„Запалените задругари“  уживаа во интимните односи, кои потрајаа повеќе од половина час, а, жешката акција на Мишел и Мина погледнете ја во продолжение:

Останати вести од Радио Милева