Радио Милева
Секси мама

Првите месци се најтешки, но на Бојана Родиќ очигледно и годи бременоста: Сестрата на Богдана Ражнатовиќ ги „истури“ градите од длабокото деколте (фото)

Првите месци се најтешки, но на Бојана Родиќ очигледно и годи бременоста: Сестрата на Богдана Ражнатовиќ ги „истури“ градите од длабокото деколте (фото)
фото:бојана родиќ/инстаграм

Бојана Родиќ неодамна откри дека е бремена и дека заедно со нејзиното момче Мирко Шијан ќе станат родители. Бојана засега се чувствува одлично, иако првите месеци знаат да бидат потешки, но таа очигледно ужива. Таа се фотографираше во родниот Тител во провокативно издание.

Бујната Бојана позираше покрај огледалото во златна кратка маица и црна јакна и широки панталони, а во прв план ги истакна градите. За оваа пригода остави и темни очила за сонце, а заедно со накитот што го имаше блескаше во полн сјај.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bojana Rodic (@bojana__rodic)

Да потсетиме, Бојана и Мирко ја објавија среќната вест на 8 јануари, кога се уверија дека сè е во ред со бебето. Тие сè уште не го знаат полот на детето.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bojana Rodic (@bojana__rodic)

Откако минатата година сестрата на Бојана, Богдана Ражнатовиќ го роди малиот Жељко, другата сестра е исто така во благословена состојба и наскоро ќе им даде на своите родители уште едно внуче.

Останати вести од Радио Милева