Радио Милева

Први фотографии од Рирад Гир со синчето кое го доби со 33 години помладата сопруга (фото)

Први фотографии од Рирад Гир со синчето кое го доби со 33 години помладата сопруга (фото)
фото:танјуг

Ричард Гир со третата сопруга, 33 години помладата Алехандро Силва, летува во Тоскана, Италија.

Фотографиите од Италија се можност да се види холивудска ѕвездаза прв пат со детето, но и ретка можност да го видат во вакво семејно расположение.

Гир не се одвојува од неговиот син и цело време го поминува играјќи со него.

Многумина беа скептични за неговата врска со Алехандра, која брзо се претвори во брак.

фото:профимедиа

Многумина исто така се восхитуваа на неговата одлука повторно да стане татко на 70-годишнина возраст.

Ричард вели дека за најубавите работи никогаш не се доцна во животот.

Тој втор пат ужива во магијата на татковството, 19 години по раѓањето на неговиот првороден син Хомер, кој го доби со својата прва сопруга Кери Лауел.

фото:профимедиа

Пред бракот со Алехандра, а по разводот од Кери, тој беше во брак со славната манекенка Синди Крафорд.

Останати вести од Радио Милева