Радио Милева

Провокативна до лудило: Јелена Карлеуша без градник во лифт (фото)

Провокативна до лудило: Јелена Карлеуша без градник во лифт (фото)
фото:инстаграм/јелена карлеуша

Јелена Керлеуша минуваше низ доста тежок период, особено откако ја изгуби мајка си.

Но, токму во тие најтешки моменти ја покажа силната страна на својот карактер, па во најбрзо време и се врати на работата.

Деновиве како дае  повторно во полн сјај, а провокацијата како нејзин заштитен знак, е вратен со ултра доминација.

фото:инстаграм/јелена карлеуша

Овој пат на Инсатграм објави фотографија на која носи портокалов комплет, а под лесниот и тенок пуловер, нема градник.

Социјалните мрежи се вжештија од приложеното, а во некои од коментарите и поласкаа дека е „жена змеј“.