Радио Милева

Протече видео на кое Снежана Ѓуришиќ и се „заканува“ на Карлеуша: „Ќе те убијам, во овој хаос ми зборуваш за…“

Протече видео на кое Снежана Ѓуришиќ и се „заканува“ на Карлеуша: „Ќе те убијам, во овој хаос ми зборуваш за…“
фото: Принтскрин/снежанаѓурипиќ

Социјалните мрежи се платформи кои познатите ги користат за објавуваат најразлични содржини.

Од настапи, нови песни, гостувања во емисии, разни промоции, приватни моменти…

Јелена Карлеуша често е активна на социјалните мрежи, па објавува разни видеа и фотографии.

Така беше и сега кога објави видео на кое се снима, а во позадина пристигнува Снежана Ѓуришиќ и вели:

„Ќе те убијам Јелена, во овој хаос ти ми зборуваш за порнографија“ вели пејачаката, а Јеца го стопираше видеото.

🙊😂

Gepostet von Jelena Karleuša am Mittwoch, 29. Mai 2019

Не е познато што сакаше Снежана да каже со ова.

За потсетување, неодамна Јелена се најде во скандал поради наводната афера со Огњен Врањеш  и експлицитните фотографии кои се појавија во медиумите.

Останати вести од Радио Милева