Радио Милева

Протече снимка на која Џенифер Лопез танцува скоро гола (видео)

Протече снимка на која Џенифер Лопез танцува скоро гола (видео)
фото:инстаграм

Познатата поп дива Џенифер Лопез, која постојано ги прикажува своите актерски способности во филмовите, повторно изненади.

Поточно, во нејзиниот нов филм „Hustlers“ во кој игра стриптизета, убавата Џенифер ги покажа вештините на шипка и ги остави сите без здив.

Неодамна, од филмот се појавија експлицитни фотографии, каде таа е речиси гола, играјќи околу барот, а сега се појави снимка во која таа танцува во минијатурниот костим.

Исклучително згодна, како што сите добро знаваат, таа се превртува околу шипката, а секако до израз дојде нејзиниот раскошен задник, по што е позната уште од почетокот на кариерата.

Покрај извонредната вештина и уметност од овој танц, убавата пејачка и актерка уште еднаш ја оправда титулатата за најжешка славна личност на холивудската сцена и пошироко.

Останати вести од Радио Милева