Радио Милева

Протече фотографија на која страсно се бакнуваат: Дара Бубамара објави интимна фотка со 20 години помладото момче (фото)

Протече фотографија на која страсно се бакнуваат: Дара Бубамара објави интимна фотка со 20 години помладото момче (фото)
фото: Принтскрин/инстаграм

Пејачката Дара Бубамара ужива во љубовната врска со 20 години помладото момче Тони.

По одморот на Малдивите, Дара и Тони заминаа на одмор на Занзибар.

Имено, пејачката долго време се обидуваше да го сокрие својот нов партнер, но јавноста набрзо дозна за кој се работи.

фото: Принтскрин/инстаграм

Пејачката досега неколку пати сподели фотки со момчето, но не го покажуваше лицето.

Меѓутоа, таа повеќе не сака да ја крие интимата, па објави селфи на кое се бакнува со Тони.

фото: Принтскрин/инстаграм

Нема сомнеж дека пејачката е заљубена и ужива во љубота со 20 годни помладиот партнер.

Останати вести од Радио Милева