Радио Милева
Излив на емоции

Прослава во домот на Прија: Сподели фотографија со фановите и напиша: „Те сакам тато!“ (фото)

Прослава во домот на Прија: Сподели фотографија со фановите и напиша: „Те сакам тато!“ (фото)
фото:александра пријовиќ/инстаграм поринтскрин

Познатата пејачка Александра Пријовиќ на својот Инстаграм профил сподели фотографија со која воодушеви многумина од оние кои ја следат на Инстаграм.

Денес е роденден на нејзиниот татко Недељко, а на сликата ги гледаме како се гушкаат и се смеат.

– Среќен роденден тато! Те сакам! – напиша Александра Пријовиќ во описот на објавата за која се зборува.


Инаку,Прија многу ретко објавува фотографии со татка си, а ова е еден од таквите исклучоци.

Останати вести од Радио Милева