Радио Милева
Убавина и сексапил

Провоцира и во шетстата деценија: Врелата Италијанка мами воздишки на социјалните мрежи кај мажите (фото)

Провоцира и во шетстата деценија: Врелата Италијанка мами воздишки на социјалните мрежи кај мажите (фото)
фото:инстаграм принтскрин

Веројатно се сеќавате на италијанската верзија на Саманта Фокс, пејачката Сабрина Салерно и нејзиниот огромен хит Boys (или „Summertime Love“).

Сабрина денес има 53 години и се чини дека мажите откачуваат по неа дури и повеќе од пред неколку децении.

Таа е многу активна на Инстаграм, па дури и денес е среќна што го покажа својот главен атрибут – бујни гради, но природни, кои се во преден план на скоро секоја слика.

Сабрина тренира во шестата деценија, гордо се соблекува во бикини, прави селфи и позира подобро од кога било досега.

Со оглед на нејзиниот неверојатен изглед на оваа возраст, ретко која жена може да најде маана во неа, а камоли мажите.

Таа беше остварување на сонот од видеото, чии делови требаше да бидат цензурирани во тоа време, и како што стојат работите – така и остана!

Останати вести од Радио Милева