Радио Милева

Пробај да не гледаш, ако можеш… Накова во костим за капење со врвка кај интимата и однапред и одзади (фото)

Пробај да не гледаш, ако можеш… Накова во костим за капење со врвка кај интимата и однапред и одзади (фото)
фото:александра накова/инстаграм/принтскрин

Ова лето 2020-то во тренд се женски модели на костими за капење кои се избор само за оние најхрабрите припаднички на понежниот пол.

Ако претходно тангата беше оној провокатиниот момент, новите трендови ја поместија и однапред, па овие модели изгледаат буквално како врвка и однапред и одзади.

Е за да облечеш нешто такво, секако ти треба храброст, но и извајано тело.

фото:александра накова/инстаграм/принтскрин

Атрактивната гевгеличанка Александра Накова е позната по провокацијата и разголувањето на најсилните атрибути на себе, бујните гради, задникот, долгите и витки нозе. Па сега, кога фатија пеколните жештини, од Накова се очекува што повеќе гола кожа, а овој костим за капење е како создаден за неа и нејзиниот вкус.

фото:александра накова/инстаграм/принтскрин

Познатата трендсетерка и модел извесно време беше отсутна од социјалните мрежи, но се врати во полн сјај, особено на радост на следбениците од посилниот пол.

Нејзината последна објава го вжешти Инстаграм, а коментарите се редеа за оваа глетка од која тешко можеш да тргнеш очи.

Инаку, Накова неодамна беше во Белград каде по карантинот во Македонија реши да опушти душа и да се забавува по белградские клубови и сплавови.

Вистина.мк тогаш пишуваше за овој провод во соседството на Накова, токму во перидот кога во Србија беа олабавени со мерките за заштита од корона вирусот, а ноќниот живот беше пуштетн на најјако.

Деновиве порталот Фокус.мк, пишува дека една македонска старлета за која  медиумите објавија дека се забавуваше во Белград, се вратила во Македонија и е позитивна на Ковид-19.

Според изјавата на лекар од Центарот за јавно здравје во Гевгелија, пациентката по влегувањето во Македонија откако добила позитивен тест, ги известила здравствените орагани. Нејзината состојба е добра, и моментално е на домашно лекување, се вели во написот.

Во наведените написи иако не и се споменува името, според сето наведено јавноста веднаш ја препозна гевгелиската убавица Александра Накова, која пак се’ уште не се огласила за потврда или демант на написите, но и на кулоарските шпекулации. Затоа пак, реши да ги почести своите обожаватели со жешката фотографија на Инстаграм во костим за капење со што барем откри дека како и сите ние, очајно посакува летен одмор, комфор и уживање.

 

Останати вести од Радио Милева