Радио Милева

Пробај да ја гледаш Карлеуша во очи покрај вакво деколте! (видео)

Пробај да ја гледаш Карлеуша во очи покрај вакво деколте! (видео)
фото:инстаграм

Јелена Карлеуша и наједноставниот стајлинг знае да го направи ултра провокативен.

За тоа овој пат се заслужни нејзините големи гради. Јелена моментално е во Кина заедно со децата и сопругот Душко, а таму како што е ред мора да се покаже во вистинско светло на свој начин, се разбира со 100% сексапил и провокација.

фото:инсатграм

Свесна за она што го „сервира“, Карлеуша овој пат облече еднставен црн фустан, но изразот на моделот во пределот на градите и рамките кои ги засекуваа, едноставно на повеќето им беше тешко да ја гледаат во лице.

Погледнете и самите уверете се:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Останати вести од Радио Милева