Радио Милева

Природна и без силикони: Вака изгледаше Богдана Родиќ пред да се омажи за Вељко Ражнатовиќ

Природна и без силикони: Вака изгледаше Богдана Родиќ пред да се омажи за Вељко Ражнатовиќ
фото: е сток

Синот на Цеца Ражнатовиќ, Вељко Ражнатовиќ во ноември претходната година заплива во брачните води со Богдана Родиќ од Тител.

Во март оваа година, Богдана и Вељко станаа родители на нивното прво дете, односно син за кого го одбраа името Жељко.

Младиот пар ужива во новата љубов и секојдневно времето го поминуваат заедно, а на социјалните мрежи се фалат како уживаат во заедничкиот живот.

фото: инстаграм

Меѓутоа, Богдана сега на својот „Инстаграм“ објави фотогрфија од пред 4 години на која нема шминка ниту силикони во усните.

Имено, тогаш таа имала подолга и друга боја на коса,  а и немаше силикони во усните.

Погледнете како изгледаше Богдана пред да се стане госпоѓа Ражнатовиќ и снаа на Цеца.

фото: Инстаграм

 

Останати вести од Радио Милева