Радио Милева
прија баш им прија

Пријовиќ во жежок шорц, високи потпетици и мрежести чорапи излезе да пее на „Влез“ (ВИДЕО)

Пријовиќ во жежок шорц, високи потпетици и мрежести чорапи излезе да пее на „Влез“ (ВИДЕО)

Александра Пријовиќ, младата сопруга на Филип Живојновиќ, беше фантастично расположена на фестивалот „Влез“, каде се Прија се појави во жежок шорц, високи потпетици и мрежести чорапи!

Таа ги сподели својата енергија и нсексапил со публиката, но сепак сите погледни беа вперени во едно нешто!

Бидејќи се породи пред само 4 месеци, публиката гледаше во и не можеше да поверува дека пејачката го довела за толку кус период до совршенство!

Штом стапна на сцената, публиката веднаш во еден глас запеа со атрактивната пејачка, а нејзините хитови од прв до последен збор ги пееше до крајот на нејзиниот настап. Пеачката покажа дека на публиката Прија баш и прија!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Aleksandra Živojinović ✨ (@aleksandrazivojinoviccc) on

Останати вести од Радио Милева