Радио Милева

Пријовиќ ужива во Франција: Првин ги распушти градите, а сега го покажа заносното тело во бикини (фото)

Пријовиќ ужива во Франција: Првин ги распушти градите, а сега го покажа заносното тело во бикини (фото)
фото:александра пријовиќ/инстаграм

Целото семејство Живоиновиќ замина на одмор во Монако, од каде Лепа Брена постави видеа од луксузната јахта.

Александра Пријовиќ најпрвин позираше во фустан со длабоко деколте.

 

View this post on Instagram

 

💛

A post shared by Aleksandra Prijovic (@aleksandra__official) on

Александра сега на својот профил на Инстаграм објави нова фотографија и доби голем број комплименти.

Пејачката се пофали со затегнатото тело и потемнетиот тен лежејќи во мини бикини од Келвин Клајн.

Погледнете:

 

View this post on Instagram

 

👙

A post shared by Aleksandra Prijovic (@aleksandra__official) on