Радио Милева
балкански гради во француското кнежество

Пријовиќ тргна во ноќна прошетка, па ги извади градите на луфтирање: Цицлестата секси снаа од куќата на славните! (ФОТО)

Пријовиќ тргна во ноќна прошетка, па ги извади градите на луфтирање: Цицлестата секси снаа од куќата на славните! (ФОТО)

Александра Пријовиќ или Живојиновиќ, како сакате, по породувањето експресно се доведе во фит форма. Таа деновиве ужива во Монако, па своите обожаватели одвреме-навреме ги потсетува со фотографии од монденското француско кнежество.

Понекоја бикини фотографија од плажа или седната на докот… Сеедно Пријовиќ покажува дека е „риба и пол“ и на суво!

Вечерните часови се  време за прошетка.  Жежок тексас шорц, модерни сандали и маичка со деколте како да го нема, од кое љубопитно ѕиркаат нејзините набрекнати млечни гради, како лампиони во мракот!

До душа, сместени во корпите од летниот розов проѕирен градник во кои половина легнати во лежиште, половина надвор, прават пејачката со полни гради да го диши  морскиот воздух, додека на другите им застанува здивот од глетката пред нив!

Александра Пријовиќ, цицлестата снаа од куќата на славните Живојиновиќи, никогаш не изгледала посекси ! Балкански гради на луфтирање во прошетка низ француското кнежество!