Радио Милева

Пријовиќ се сретна со бившата на Филип, па со еден потег одговори на шпекулациите дека не се сакаат

Пријовиќ се сретна со бившата на Филип, па со еден потег одговори на шпекулациите дека не се сакаат
фото: М. Илиќ/рас србија

Александра Пријовиќ моментално ужива во својот брак со Филип Живојиновиќ и во улогата на мајка.

Имено, на почекотот на март, Александра и Филип станаа родители на нивното прво дете, синот Александар.

Меѓутоа, пред да биде во брак со Прија, Филип имаше и врска со манекенката Софија Милошевиќ.

Во медиумите често кружеа гласини дека наводно Пријовиќ и Милошевиќ не се сакаат.

Софија и Александра одлучија да ги демнатираат овие пишувања  и средбата во еден салон за убавина ја овековечија со заедничка фотографија која осамна на социјалните мрежи.

Фоторафијата ја објави Софија, а во описот напиша: „А зборуваат дека не се сакаме“.

фото: Принтскрин/инстаграм

Останати вести од Радио Милева