Радио Милева
сите ги засени

Пријовиќ се појави без градник со деколте до папок: На присутните им „падна вилицата“… меѓу нив, некои беа жени!

Пријовиќ се појави без градник со деколте до папок: На присутните им „падна вилицата“… меѓу нив, некои беа жени!

Пејачката Александра Пријовиќ се појави вчеравечер на забавата што ја организираше магазинот  „Хело“, а нејзиното пристигнување и тоа како беше забележано.

Пријовиќ која се определила за провокативната комбинација на облека, која ги потенцираше нејзините облини, не го криеше доброто расположение.

 

Прија блескаше во црн, елегантен костум, под кој не носеше ништо, па дури ни градник, а  деколтето до папок кое беше во преден план, забележливо ги мамеше погледите на присутните на кои „им падна вилицата“ од сексапилот со кој зрачеше Прија. Очекувано на мажите, ама евидентно и на некои од жените!

Таа својот стајлинг го надополни и  искомбинира со сребрен ремен и идентични обетки.


Александра се појави на забавата без сопругот Филип, а нејзе друштво и правеше кумот и колега, пејачот Ацо Пејовиќ.

Останати вести од Радио Милева