Радио Милева

Пријовиќ му го честиташе роденденот на Филип, па јавно ги искажаа чувствата

Пријовиќ му го честиташе роденденот на Филип, па јавно ги искажаа чувствата
Foto: Dejan Briza

Филип Живојиновиќ вчера го прослави 33-от роденден. Прва му честита неговата бремена сопруга Александра Пријовиќ.

Имено, Александра со емотивна порака му го честиташе роденденот на сопругот, а ниту тој не остана скромен со искажување на чувствата.

-Среќен роденден на мојот најдобар маж на светот! Те сакам, напиша Александра, на што Филип и возврати кратко ама слатко:


-Те сакам.