Радио Милева

Пресреќна за приновата: Марија Килибарда го покажа новиот член на семејството! (фото)

Пресреќна за приновата: Марија Килибарда го покажа новиот член на семејството! (фото)

Марија Килибарда се пофали дека во нејзиниот дом пристигна нов член на семејството, па не чекаше многу за да објави фотографија од него.

Веруваме дека миленичињата се едни од најдобрите пријатели на луѓето, па Марија сега ќе ужива со својот нов пријател.

Станува збор за преслатко кученце. „Нов член Лени“, напиша Марија во описот на фотографија.

Dobro nam dosaoooo #leni 💙

A post shared by marija kilibarda (@kilimara) on

Нејзините пријатели и следбиници се воодушевени од новото милениче на Килибарда. А веруваме дека и Марија е пресреќна поради нејзиниот нов член.